Home Dijital Gazete Merrell Alanya Ultra Trail’in kayıt süreci devam ediyor

Merrell Alanya Ultra Trail’in kayıt süreci devam ediyor

by hukuknews

2022 yılında da yörüklerin izinde, koşarken dört mevsimi yaşayacak olan atletler, bir kez daha dört farklı yarış seçeneğinden dilediklerini seçebilecek. 2021 yılında 24 ülkeden 544 sporcuya ev sahipliği yapan organizasyon, 2 Nisan 2022 Cumartesi günü de Alanya’da ultra trail (patika koşusu) coşkusu yaşanmasını sağlayacak. Birçok farklı ülkeden sporculara ev sahipliği yapan ve Alanya’daki turizm sezonunun erken başlamasını sağlayan Merrell Alanya Ultra Trail’in yarış çeşitliliği ise şu şekilde olacak:

Merrell Alanya Ultra Trail (76 km)

Taurus Mountain Marathon (48 km)

Keykubat Moutain Run (28 km)

Alaiye Short Trail (17 km)

Yeni ülkelerden katılımlar da bekleniyor

Kuruluşunun 40. yılında Alanya Ultra Trail’e sponsor olan ve Skyrunner World Series gibi dünyaca ünlü yarışlara sponsorluk desteği veren Merrell’ın kattığı deneyimle farklı bir boyuta taşınan Merrell Alanya Ultra Trail’e, 2022 yılında yeni ülkelerden katılımlar da bekleniyor.2021’nin Nisan ayında ülkeler arasındaki seyahat kısıtlamaları sebebiyle sadece belli ülkelerden katılım kabul edebilen organizasyon, 2022’de katılımcıların ülke çeşitliliğini de artırmış olacak. Ayrıca bu yıl da Merrell’ın elit atletleri yarış için Alanya’da olacak.

Merrell Alanya Ultra Trail, yörüklerin izinde koşmak isteyen herkesi 2 Nisan 2022 Cumartesi günü Alanya’ya bekliyor. http://www.alanyaultra.com/

Hibya Haber Ajansı

Related Posts

Leave a Comment