65 yaş üstü vatandaşlara destek

CHP Keşan İlçe Örgütü; korona virüsü sebebiyle, ihtiyacı olan 65 yaş üzerinde olan vatandaşların sorunlarını çözebilmek için destek hattı kurduklarını belirtti.

CHP Keşan İlçe Örgütü tarafından yapılan yazılı açıklamada; korona virüsü sebebiyle, ihtiyacı olan 65 yaş üzerinde olan vatandaşların sorunlarını çözebilmek için destek hattı kurduklarını belirtti.

Açıklamada şunlara yer verildi: “Ülkemizin ve dünyanın içinde bulunduğu koronavirüs sebebiyle sosyal izolasyonun gündemde olduğu bugünlerde parti olarak 65 yaş ve üstü vatandaşlarımızın gereksinimlerini karşılamak için CHP olarak, gençlerimiz ve yaşı uygun olan, olanlarımızca yardım etmek istiyoruz. Ancak sokağa çıkan her bir bireyin salgının yayılmasına neden olacağı ve herkesin enfekte olacağı gerçeğini unutmuyoruz. Bu nedenle 112-155 ve 156 numaralı telefonları arayarak yardım istenmesini daha uygun görünüyoruz. Bir karmaşaya neden olmamak için kolluk kuvvetlerimizle koordineli ve birlikte hareket etmeliyiz. Bu dönemde öncelikle sağlık mensubu ve görevli diğer arkadaşlarımızı kutluyor ve normal günlerde de değerlerinin bilineceğini umuyoruz. Bu şartlar altında çözebileceğimiz sorunlar için 0533 381 14 78 numaralı telefonumuzu arayarak bizlere ulaşabilirsiniz. Sağlıklı ve hastalıksız günlerde buluşmak dileğiyle!”

Kaynak:www.kesanpostasi.com
Hibya Haber Ajansı

3.3b
Okunma